Şirketimiz, metal ve tel ürünleri imalat sektöründe 30 yılı aşkın aile şirketleri birikimini 2014 yılında kurulan ERKARE METAL ve YAPI SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ile, başta fiziki güvenlik sistemleri olmak üzere, diğer metal ürünleri de kapsayan geniş bir başlık altında toplamıştır.

Metal ve tel ürünleri projelerinizi mühendislik ve estetik kaygıları göz önüne alarak, birinci sınıf ham maddeler ve son teknoloji makinelerimiz ile hayata geçiriyoruz. Ürünlerimiz arasında standart makine üretimi olan jiletli tel, kafes tel, mobil bariyer ürünlerinin yanı sıra, projelerinize göre ürettiğimiz metal konstrüksiyon, metal dikme ve direkler, metal kapılar da uzmanlık alanımıza girmektedir.

ERKARE METAL ve YAPI SAN. TİC. A.Ş. olarak, bizimle çalışmayı tercih ettiğiniz her projede, referanslarımızın gücü ve sektördeki tecrübemizi arkamıza alarak sizleri memnun etmek en büyük önceliğimizdir.


Çevre Güvenliği

ERKARE çatısı altında fiziki güvenlik ihtiyaçlarınıza yönelik her türlü ürünü bulabilirsiniz. Fiziki güvenlik projeleriniz için gerekli olan A’dan Z’ye tüm malzemeleri sizlere sorunsuz bir şekilde ulaştırmak bizim işimiz.


Birinci Sınıf Malzeme

Yüksek kalite ve teknolojide sunduğumuz hizmete yakışır şekilde, tedarik ettiğimiz bütün  ham maddeler birinci sınıf kalitededir. Dilediğiniz takdirde bizim ürünlerimizin yanı sıra, kullandığımız ham maddelerin kalite belgelerini sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. ERKARE olarak ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz. Bütün ürünlerimiz iki yıl garantilidir.


Satış Öncesi Destek

Çevre güvenliği uzmanlık gerektiren bir alan. İhtiyaçlarınızı belirlerken bize danışmanız durumunda sizlere en uygun ürün seçeneklerini sunuyoruz. Projelerinizde bizim alanımızda eksik ürünler veya geliştirilebilecek alanlar  varsa bunları sizinle paylaşıyoruz. Kullanım amacına göre en iyi şekilde talebinizin karşılanması için sizlere, bize ulaştığınız an itibariyle  çözüm ortaklığı sunuyoruz.


Satış Sonrası Destek

ERKARE olarak siz değerli müşterilerimize satış sonrası ihtiyacınız olan desteği veriyoruz ve sizinle birlikte olduğumuzu bilmenizi isteriz. Geri bildiriminizi toplama ve "ürününüzden% 100 kazanç elde edebileceğiniz gibi" veya "doğru ürünü satın alıyor musunuz" gibi sorularınıza cevap bulmak amacıyla satış sonrası her zaman yanınızdayız.